test

Kategoriler

30.04.2018 - 2018 Yılı Yeni ve Eski Üretici Birimlerimize Better Cotton Standart Sistemi Eğitimi verildi

2018 sezonunda Better Cotton üretimi yapacak eski ve yeni Üretici Birim eğitimleri 6-13 Nisan tarihleri arasında Adana ve İzmir'de yapıldı. Eğitime, İzmir, Aydın, Manisa, Hatay, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Adana illerimizden toplam 72 kişi katıldı. 3 farklı grupta yapılan eğitimlerin ayrıntıları aşağıdadır. Ayrıca eğitimde, tüm gruplarda ki katılımcılara İran'daki su kaynaklarına ve su kıtlığına dikkat çekmek isteyen İranlı yönetmen tarafından hazırlanan belgesel "Matricide (Yaşam Katili)” gösterildi.

6 Nisan İzmir: Ege Bölgesindeki eski Üretici Birimlerimiz için 1 gün süren eğitime, İzmir, Aydın ve Manisa illerinden gelen toplam 25 kişi katıldı. Eğitimde Better Cotton Standart Sistemindeki değişiklikler anlatıldı. 
9-12 Nisan Adana: Bu yıl aramıza katılacak olan yeni Üretici Birimlerimiz için 4 günlük eğitim verildi. Adana, Şanlıurfa ve Hatay'dan gelen toplam 25 kişi eğitime katıldı. İlk iki günde, revize edilmiş Better Cotton Standart Sistemi anlatıldı. Daha sonra iki günde ise İnsana Yakışır İş İlkesi eğitimi verildi.
13 Nisan Adana: Çukurova ve GAP Bölgesindeki eski Üretici Birimlerimiz için 1 gün süren eğitime, Adana, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Hatay, Şanlıurfa'dan illerinden gelen toplam 22 kişi katıldı. Eğitimde Better Cotton Standart Sistemindeki değişiklikler anlatıldı.